1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü Yönetmen NFT Çılgınlığına Dahil Oldu

Ünlü Yönetmen NFT Çılgınlığına Dahil Oldu

Quentin Tarantino, Ucuz Romandan Sahnelerle NFT'yi Başlattı.

«

Hollywood film yönetmeni ve senarist Quentin Tarantino NFT çılgınlığına dahil oldu. OpenSea pazarında Pulp Fiction’dan yedi sansürsüz sahne şeklinde yedi NFT’yi piyasaya sürecek.

“Ucuz Roman”, Tarantino’nun yönettiği ikinci uzun metrajlı filmdir. 1994’te film Altın Palmiye ödülüne layık görüldü ve 1995’te Tarantino ve Kanadalı yönetmen Roger Avary En İyi Senaryo Akademi Ödülü’nü kazandı. Quentin Tarantino tarafından yayınlanan Koleksiyon tokenleri ayrıca filmden kesilmemiş sahneler, bunun için orijinal el yazısı senaryolar, Tarantino’nun özel sesli yorumları ve film ve yönetmeni hakkında diğer detayları içerecek.

Ünlü Yönetmen Tarantino'nun Pulp Fiction'ı NFT Çılgınlığına Dahil Oldu

NFT Çılgınlığında Tarantino’nun Pulp Fiction’ı da yer aldı

Tokenler, NFT OpenSea ve diğer ticaret platformlarında açık artırmaya çıkarılacak. Tarantino, Secret Network geliştiricisi SCRT Labs ile işbirliği içinde NFT’yi yarattı, böylece bu ağ üzerinde çalışacaklar. Gizliliğe odaklanır ve blok zincirinde “gizli sözleşmeler” kullanır. Bu, verilerin yalnızca NFT sahipleri tarafından görüntülenebileceği anlamına gelir.

İçerik oluşturucular, hangi öğelerin herkese açık olacağına ve hangi öğelerin yalnızca benzersiz token sahiplerine sunulacağına karar verebilecek. Tarantino’nun “gizli” NFT’leri yalnızca yayınlanmamış Pulp Fiction malzemesini değil, aynı zamanda olası sahiplerin kimliğini de gizler. Tarantino CNBC’ye verdiği röportajda;

“Pulp Fiction hayranlarına filmden bu özel sahneleri sunmaktan mutluluk duyuyorum. Secret Network ve Secret NFT, hayranlar ve sanatçılar arasında tamamen yeni bir iletişim kanalı açıyor ve dahil olmaktan çok mutluyum”

Koleksiyon tokenleri eğlence endüstrisinde çok popülerdir. Ağustos ayında Amerikan şirketi Marvel , çizgi roman ve film karakterlerinden oluşan bir NFT koleksiyonu çıkaracağını duyurdu. Ayrıca Eylül ayında CryptoPunks koleksiyon tokenlerinin yaratıcısı Larva Labs, küresel yıldızlarla çalışan Hollywood oyunculuk ajansı United Talent Agency (UTA) ile bir ortaklık duyurdu.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *