«

Kripto analisti Benjamin Cowen, Bitcoin’in 68.000 doların üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasıyla birlikte, tüccarların BTC grafiğine bakarken bir faktörü göz önünde bulundurmaları gerektiğini söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, yakından takip edilen analist, 600.000 YouTube abonesine, Bitcoin’in geçen ayın sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyesini (ATH) ortaya çıkarmasına rağmen, bu haftaki kırılmanın ABD doları parasını alırken Nisan ayından bu yana ilk gerçek rekoru temsil ettiğini söyledi.

Cowen, Bitcoin’in gelecekteki fiyatını tahmin etmeye çalışırken dolaşımdaki ABD doları miktarının dikkate alınması gerektiğini ve hızla genişleyen para arzının BTC’nin tüccarların düşündüğünden daha fazla yükseliş potansiyeline sahip olabileceğini öne sürüyor.

Cowen’den 100.000 Dolarlık Bitcoin Fiyat Tahmini

“Bütün fikir şu ki, para arzını da hesaba katabilirsiniz. Trilyonlarca basılıp basılmadığını bildiğimiz için… o zaman belki de bunu Bitcoin için teorik olarak elde edilebilecek şeylerde düşünmeliyiz.

Belki bu, sistemde çok daha fazla paramız olduğu için daha da yükseğe çıkabileceği anlamına gelir. Eğer herkes geçmişte 1.200$’lık bir “altcoin” USD [ABD doları] airdrop alacaksa, o zaman bu insanlardan bazılarının Bitcoin satın alabileceğini düşünmeliyiz.

Bitcoin şimdi para arzını hesaba katarken tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.”

Analist, belirli bir zaman çizelgesi vermeden Bitcoin’in 100.000 dolara gideceğini tahmin etmenin kolay olsa da, şimdi bu piyasa döngüsünün altı haneli işareti kıracağına inandığını söylüyor.

Genel yön yukarı. Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşacağına inanıyorum. Bu piyasa döngüsünde bunu başaracağına inanıyorum.

Bitcoin’in bu noktada 100.000 dolara ulaşması için uzun yıllar beklememiz gerektiğini düşünmüyorum. Bu pazar döngüsünde orada olacağımızı düşünürdüm.

Ama aynı zamanda 100.000 doların üzerine çıkacağımızı düşündüğümü de söyleyebilirim. 100.000 doların zirve olduğunu bile düşünmüyorum.”

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *