«

Squid Game Tokeni, Netflix’in Squid Game dizisi kadar hızlı bir şekilde popüler hale geldi. İnsanlar kişisel kazanç için bundan yararlanmaya çalışıyorlar. Şu anda çevrimiçi olarak ortaya çıkan Squid Game kripto para biriminde durum böyle görünüyor. 

Doge ve shiba inu gibi meme kripto para birimlerine benzer şekilde, astronomik oranlarda artan Squid kripto paranın değeri hakkında raporlar görmüş olabilirsiniz. Ancak sayısız borsada satın alabileceğiniz bu paraların aksine, Squid Game coini yalnızca gölgeli geliştiricisinden alınabilir. Ne zaman veya ne zaman para çekebileceğinizi veya gerçek bir kullanımları olup olmayacağını bilinmiyor. Bize göre en iyi hareket tarzı ne pahasına olursa olsun uzak durmaktır.

Squid Game Tokeni Kripto Para Dolandırıcılığı Mı?
Kaynak: Coinmarketcap

Business Insider’a göre Squid Game tokeni Salı günü 1,2 sentten işlem görüyordu ve Cuma gününe kadar neredeyse %25,000 arttı. BBC ayrıca dijital kripto paranın değerindeki büyük dalgalanmayı vurguladı. 

Squid Game Coini Aldatmacası

Squid Game tokeninin en büyük sorunu, parayı çekememenizdir. Bu, kripto paraları alıp bir cüzdanda saklayamayacağınız veya hatta satamayacağınız anlamına gelir.

Squid Game coini, makale yazım sırasında Coinmarketcap verilerine göre 15,75 dolar civarındaydı. 24 saatte yaklaşık yüzde 35 değer kazanan kripto paraya ilişkin Gizmodo, kripto projesinin büyük bir aldatmaca olduğunu gösteren çok sayıda kırmızı bayrak olduğuna dikkat çekiyor. 

Squid Game Coini Kripto Para Dolandırıcılığı Mı?

Squid Game Tokeni Nasıl Alınır?

Squid Game tokenini satın almanın tek yolu, PancakeSwap adlı merkezi olmayan bir değişim hizmetidir. Bu, Coinbase veya Binance gibi geleneksel bir borsa değil. Çoğu insanın büyük oynaklık gören bitcoin, ethereum veya meme paralarını satın aldığı yer burasıdır.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *