«

Solana (SOL), fiyatın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 216$’a ulaştığı 9 Eylül’den bu yana mavi alan içinde konsolide oluyor. SOL, her an bu oluşumdan çıkmaya hazır görünüyor. 

Boğalar ve ayılar arasındaki mücadeleye, fiyat kilit direnç (170) veya destek (140 dolar) seviyelerini geçtikten sonra karar verilecek. Fiyat üçgenin zirvesine yaklaştıkça gerilim nihai bir kırılma için birikiyor.

Solana Fiyat Analizi: SOL Konsolidasyon Sonrası Hareketlilik Bekliyor

Teknik Göstergeler

Hacim: Fiyat mevcut flamaya girdiğinden beri hacim sabit. Bir sonraki hareket bu noktada her iki yönde de olabilir.

RSI: RSI, daha yüksek düşüşler nedeniyle hafif bir yükseliş eğilimi veriyor. Bununla birlikte, yükseliş trendi onaylanmadan önce daha yüksek bir zirve kaydetmesi gerekiyor. 

MACD: MACD’deki histogram yükseliş gösteriyor, ancak hareketli ortalamalar henüz yükseliş eğilimi oluşturmadı. Bu olur olmaz, özellikle fiyat mavi flamanın üzerine çıkarsa, önyargı olumluya dönebilir. 

Solana Fiyat Analizi: SOL Konsolidasyon Sonrası Hareketlilik Bekliyor

Ön Yargı

Bir tahminden önce mavi bölgenin üstünde veya altında bir kırılma beklemek her zaman en iyisidir. Bu nedenle, SOL’un yükselişe geçebileceğine dair bazı erken işaretlere rağmen, bu önyargının önce mavi alandan temiz bir kırılma ile teyit etmesi gerekiyor. 

SOL Fiyatı İçin Kısa Vadeli Fiyat Tahmini

SOL konsolidasyon ardından Ekim ayının sonundan önce bu oluşumdan kopması durumunda fiyat kilit direnç (170 dolar) veya destek (140 dolar) seviyelerine bakmamız gerekiyor. Bu seviyelere göre temiz bir kırılma, piyasanın nasıl tepki vereceğine bağlı olarak güçlü bir ralli veya düzeltmeye yol açabilir.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *