«

Solana Coin (SOL), son bir yılda %8600’den fazla artarak 2021’de en etkileyici koşulara sahip kripto paralardan biriydi. Solana Ağı’nda özellikle oyun ve NFT projeleri başta olmak üzere 2021’deki NFT heyecanıyla desteklenen daha birçok projenin başlatılmasıyla analistler, Solana’nın 2022 yılı için dikkat edilmesi gereken bir token olduğundan emin görünüyor.

SOL fiyatı için kısa vadeli görünüm, 200$’ın üzerindeki alanlara küçük bir yükseliş eğilimi olasılığı ile bir yükseliş veya kırılma olabilir.

Solana Coin 201 Doları Hedefliyor

Solana fiyatı, yakın vadede devam etmesi muhtemel bir yükseliş trendini başlatmak için 167 dolarlık destek tabanından toparlanıyor. “Ethereum Killer” tokeninin fiyatının yakın geçmişte dört kez geri döndüğü göz önüne alındığında, 167 $ SOL için güçlü bir destek alanı gibi görünüyor.

Solana’nın yükseliş trendinin, 100 dört saatlik basit hareketli ortalama (SMA) tarafından sürekli olarak engellendiğini ve bunun sonucunda 167 dolarlık destek tabanı ile 180 dolarlık direnç arasında yatay bir fiyat hareketine yol açtığını belirtmekte fayda var.

Net bir yükselişin elde edilmesi için, SOL boğalarının 50 SMA’yı 174 dolardan, 100 SMA’yı 180 dolardan ve 200 SMA’yı 181’de aşması gerekiyor.

Bu gerçekleşirse, Solana’nın 27 Aralık aralığına 201$’ın üzerine çıkması bir olasılık haline gelecek ve 169$ civarındaki mevcut fiyattan %18’lik bir yükselişi temsil edecek.

Solana Coin 201 Doları Hedefliyor

Solana Coin Fiyat Tahmini

Solana için işler ters giderse ve 167 $’daki acil desteği kaybederse, 160 $ ​​psikolojik seviyesinin sağladığı desteği etiketleyerek yükseliş tezini geçersiz kılabilir. Daha fazla düşüş, Solana fiyatının yükseliş görünümünü yeniden denemeyi veya 147.93 seviyesini tekrar gözden geçirmeyi düşünmek için 157 dolarlık destek tabanını yeniden test ettiğini görebilir.

MACD’nin negatif bölgedeki sıfır çizgisinin altındaki konumu, bu düşüş anlatımını doğrular.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *