«

Bir Dogecoin çakması olan Shiba Inu, önde gelen ABD borsasında listelendikten bir aydan kısa bir süre sonra Coinbase’de en çok işlem gören kripto para birimi haline geldi.

SHIB Coin son 24 saatlik fiyat değişimi Coinmarketcap verilerine göre yüzde 59.25 artış gösterdi.

SHIB’nin 24 saatlik işlem hacmi şu anda 1,3 milyar dolar seviyesinde bulunuyor ve 774 milyon dolar ile Bitcoin üzerinde rahat bir liderlik kazanıyor.

24 saat içinde %80’in üzerine çıktıktan sonra, canine coin bir kez daha piyasa değerine göre en büyük 30 kripto para birimine girdi.

Genel olarak, günlük işlem hacmi sadece bir günde %553 gibi büyük bir artış gösterdi.

Ani canlanmasına rağmen, Shiba Inu, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00003791 $ ‘ı geri almaktan hala %52 uzakta.

Kripto para birimi, Mayıs ayında Dogecoin ile birlikte köpek madeni para dalgasını sürüyordu. Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, SHIB tokenlerinin %90’ını yaktı, SHIB’nin rallisini daha fazla çekici kıldı.

  • IMF Başkanı: Bitcoin’i Para Birimi Olarak Düşünmek Zor

Ardından, daha geniş piyasa düzeltmesi nedeniyle yükseliş trendi durma noktasına geldi ve tokenin fiyatı tepeden %89 düştü.

Musk’ın Shiba Inu yavrusunun son fotoğrafının yanı sıra Robinhood listeleme söylentilerinin, devam eden iyileşmenin arkasındaki temel nedenlerden bazıları olduğuna inanılıyor.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *