«

Bitcoin Spekülasyonu başlasın! Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) resmi Twitter hesabı, yatırımcıları bir Bitcoin ETF’nin veya kripto para birimi topluluğunun olası etkileri üzerinde dönen “fonunun” “potansiyel riskleri ve faydaları” konusunda eğiten bir bülteni yeniden yayınladı.

Bu sonuçlar, tweet’in bir Bitcoin ETF’nin onaylanmak üzere olduğuna dair ince bir ipucu olduğudur – bu, ay bitmeden yakında bir karar verilmesi gereken bir şeydir. Bu, kripto para birimini tüm zamanların en yüksek seviyelerine gönderen haber olayı olabilir mi?

SEC, BTC “Fonu” Hakkında Tweetler Atarken Spekülasyonlar Çıldırıyor

Birleşik Devletler hükümetinin bir kolu olarak, SEC sadece yatırımcıları korumakla görevli değildir, aynı zamanda yatırımcıları planlama ve önlemenin bir parçası olarak eğitmelidir.

Örneğin, SEC, bir varlığın menkul kıymet olup olmadığını belirlemek için Howey Testini tasarladı. Eğer öyleyse, o zaman onun kapsamına girer. Geçmişte SEC, kripto yatırımcılarına bir dolandırıcılığın nasıl görüneceğini göstermek için özel olarak bir Howeycoin web sitesi oluşturdu.

  • Ünlü Analist: Bu 3 Kripto Para Boğa Koşusu Yapabilir

En son tweetleri, “Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini tutan bir fona yatırım yapmanın” potansiyel tuzakları hakkında bir hatırlatma ve daha fazlasını öğrenmek için bir bağlantı paylaştı.

Ufukta borsada işlem gören fon anlamına gelen potansiyel Bitcoin ETF onayları ile spekülasyonlar hemen tweetin temelde bir ETF onayının “kaçınılmaz” olduğu anlamına geldiğine döndü.

Kaynak: Twitter

SEC’in tweet’i, teorik olarak kurumların kripto para biriminde kısa pozisyonlara erişmesine izin verebilecek Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini tutan bir fona atıfta bulunuyor. Kurumların BTC‘yi açığa çıkarmasına izin veren büyük bir yeni platform en son piyasaya çıktığında, CME Bitcoin vadeli işlemlerinin lansmanıydı ve son döngünün tam zirvesiydi.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *