«

Bu, temellerin ve mantıklı olabilecek her şeyin varlığın değerlemesinde herhangi bir rol oynamadığı, gerçek dışı bir zaman çizelgesidir. En sapkın ve benzersiz fikir, genellikle nedenine dair herhangi bir açıklama yapılmadan işe yarar. Ama korkmayın, kurgunun aksine, gerçekte bir anlam ifade etmesi gerekmiyor. Mizah coinleri, değerlerini mümkün olan en basit şekilde, insanların onlara ne kadar değer verdiğini ortaya çıkarır. Fazla bir şey yaptıklarını iddia etmezler ve mizah değeri için orada olduklarını kabul ederler. Tüm gün mizah coinlere karşı tartışmaya devam edebilir veya karanlık tarafı benimseyip para kazanabilirsiniz. Piyasa değeri listesine göre ilk 5 mizah parasını görelim ve listeye Bitcoin eklemeye bu kadar yakındık.

5. Baby Doge Coin (BABYDOGE) – Piyasa Değeri 517 Milyon Dolar

Peder Doge’nin bela olduğunu mu düşündün? Bebek Doge ile tanışana kadar bekle. Yine mizahlaştırma ve topluluk sahipliğinde bir deney olarak yaratılan bebek Doge, Binance Akıllı Zincirinde (BSC) var. BABYDOGE bir yakma mekanizmasına sahiptir ve ayrıca birileri zincir üzerinde ticaret yaptığında, sahipleri arasında vergilendirme yoluyla bir yüzdeyi yeniden dağıtarak, sahiplerinin otomatik bir şekilde getiri elde etmelerini sağlar. Bizim mizah tokenimizde 5 numara ve tüm varlıklar listesinde 171 numara, ki bu inanılmaz.

Piyasa Değeri En Yüksek 5 Mizah Coini (Babydoge)
Kaynak: Babydoge

4. Samoyedcoin (SAMO) – Piyasa Değeri 534 Milyon Dolar

İlk 5 mizah token listemizdeki 4 numara, Solana blok zincirinde bulunan Samoyedcoin’dir. Web sitesine göre, samoyed veya самоед, Doğu Avrupa kökenli bir köpek türüdür. Solana’nın kurucu ortağı Anatoly Yakavenko’nun geldiği bölge, Solana’nın maskotu ve büyükelçisi olduğu iddia ediliyor. Ama bu kadar değil, aynı zamanda FTX CEO’su “Sam” Bankman-Fried’in adını da taşıyor. Solana Doge 534 milyon dolarlık piyasa değeriyle, aynı zamanda tüm varlıkların piyasa değerine göre sıralamasında 167. sırada yer alıyor!

Piyasa Değeri En Yüksek 5 Mizah Coini (Samoyedcoin)
Kaynak: Samoyedcoin

3. YooShi (YOOSHI) – Piyasa Değeri 566 Milyon Dolar

Binance Smart Chain (BSC) listesinden ilk 5 mizah coin listesi için başka bir yarışmacımız var. YooShi listemizde 3. sıradadır ve bir jetondan daha fazlasını içerir. Garip görünümlü kurbağa / kertenkele melezi, oyun geliştiricilerin para toplayabileceği bir oyun tablasına, oyunları kuluçkalamak için bir Yooshi Laboratuvarı ve kullanıcılara oyun yoluyla kazanma fırsatı sunmak için Lonca Kazanmak İçin Oyna İttifakına sahiptir. 566 milyon dolarlık piyasa değeri ile tüm varlıklar listesinde 160. sırada yer alıyor.

Piyasa Değeri En Yüksek 5 Mizah Coini (Yooshi)
Kaynak: Yooshi

2. Shiba Inu (SHIB) – Piyasa Değeri 39 Milyar Dolar

En iyi 5 meme jetonu listemizdeki 2 numara ve kendi kendini DOGE katili ilan eden Shiba, başka bir mizah ve topluluk tabanlı köpek temalı tokendir. Resmi açıklamaya göre “SHIB, merkezi olmayan kendiliğinden topluluk inşasında bir deneydir.” SHIB’nin toplam 1.000.000.000.000.000 (veya 1 katrilyon) token kaynağı vardır. Proje, adını Japonya’daki av köpeklerinin türünden alıyor. Ethereum blok zincirinde var, 39 milyar dolarlık birçok (çok ciddi) projeden daha yüksek bir piyasa değerine sahip ve tüm varlıklar listesinde 9 numara. Kısa süreliğine Dogecoin’i önde gelen mizah coin olarak devraldı, ancak şimdi ikinci olmaya geri döndü (muhtemelen kısa bir süre için!).

Piyasa Değeri En Yüksek 5 Mizah Coini (Shiba Inu)

En İyi 5 Mizah Coin Dogecoin (DOGE) 1 Numara – Piyasa Değeri 40 Milyar Dolar

Orijinal mizah tokeni (tabii ki Bitcoin‘den sonra), Dogecoin 2013 civarında kendi blok zincirinde piyasaya sürüldü. O zamandan beri, 2021 yılına kadar, köpek temalı token için yokuş yukarı bir savaş oldu. Elon Musk desteği ile ciddi artış yaşayan Dogecoin şu sıralar 0.29 dolar bandında seyrediyor.

Piyasa Değeri En Yüksek 5 Mizah Coini (Dogecoin)
Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *