«

Altcoinlerin günlük kullanıcı etkinliği yeni zirvelere sıçradığı için Matic platformu son günlerde manşetlere çıkıyor ! Trafik, Matic’in önümüzdeki heyecan verici ortaklıklarının sonucu gibi görünüyor. 4. çeyrekte başlaması planlanan bir dizi etkinlikle Matic fiyatı oldukça umut verici görünüyor. Ağ, Ethereum ana zincirinin dışında en iyi DeFi teknolojisini inşa ediyor.  

Matic Network Günlük Kullanıcı Etkinliği Ethereum’un Önünde Artıyor

Matic popülerliği her geçen gün artamaya devam ederken, kullanıcılar son birkaç gündeki performansını görünce çıldırıyor. Popular Matic temel analisti Raphael ilginç istatistiksel veriler paylaştı. Metrik, 27 Eylül 2021’de Matic ağındaki günlük kullanıcı etkinliğinin Ethereum’u geçtiğini ortaya koydu. Matic, Ethereum’un kullanıcı etkinliğinin 326k olduğu günlük 351k aktif kullanıcıya ulaştı.

  • Ünlü Analistten 5 Altcoin Hakkında Önemli Analiz

Kaynak: Polygonscan

Matic Popülerliğine Katkısı Olan Ortaklıkları

  • 27 Eylül 2021’de VYSYN girişimleri, Polygon üzerine inşa edilen oyun projelerini desteklemek için 30 milyon dolarlık bir fon sağladı .
  • Son zamanlarda, çoklu para birimi ödeme çözümü olan HyperPay , Polygon ile işbirliği yaptı. Böylece kullanıcılar artık HyperPay cüzdanındaki Polygon dApp’lerini kontrol edebilirler . 
  • Çokgen ağı yakında önde gelen bir getiri toplayıcı olan atıl finans ile işbirliği yapacak . Bu girişim, kullanıcıların çeşitli DeFi stratejilerinden en yüksek ödülleri kazanmalarına yardımcı olacak.
  • Alibaba Kripto Para Madencilik Ekipmanları Satışını Engelleyecek

Matic Fiyat Analizi

Kripto alanındaki son piyasa çöküşü MATIC fiyatını da etkiledi. Hafif bir geri çekilme ile fiyat, basın zamanında 1,09 dolardan işlem görüyor. Matic fiyatı, ana direnç seviyesi 1.162 $ olduğu için sabırla bir kırılma bekliyor . Koparma ile fiyat yeni zirvelere fırlayabilir!

Arıza meydana gelirse, Matic fiyatı 1.030 $ ‘lık acil destek seviyesine düşecektir.

Toplu olarak, Matic, temeller ve fiyat açısından Ethereum için zorlu bir rakip gibi görünüyor. Polygon ağı, fütüristik teknoloji için ağı güçlendirmek için kökten çalışıyor. Öte yandan, Ethereum’un yavaş ağ etkinliği nedeniyle, kullanıcı tabanının Matic’e geçmesinin başka bir nedeni olabilir.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *