MATIC Analizi: Bu Fiyatı Kırabilirse Yeni ATH Gelebilir

MATIC Analizi: Bu Fiyatı Kırabilirse Yeni ATH Gelebilir

MATIC Analizi: Bu Fiyatı Kırabilirse Yeni ATH Gelebilir

MATIC Analizi: Polygon, 28 Ekim’de alım baskısında önemli bir artış gördü ve bu iki önemli engeli parçaladı, ancak bu yükselişi devam ettiremedi. Polygon geri çekildi ve engelleyici engelleri aşmak için başka bir volatilite enjeksiyonunu bekliyor. Bu hareket, 2. Katman tokenini yeni zirvelere taşıyacaktır.

  • MATIC fiyatı yaklaşık on gündür 2.21$ ile 1.76$ bariyerleri arasında gidip geliyor.
  • 2.21$ seviyesinin üzerinde bir günlük kapanış, %100’lük bir yükselişin ardından 4$’a volatil bir hareketi tetikleyecektir.
  • Poligon 1,76 doların altında daha düşük bir dip oluşturursa, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Fiyatı Arayışındaki MATIC Analizi

MATIC fiyatı, 7 Haziran’dan bu yana 1,76$’da üç eşit yüksek ve üç yüksek zirve belirledi. Bu teknik oluşum, ilk yüksek ve düşük salınım arasındaki mesafenin 1,76$’daki kırılma noktasına eklenmesiyle elde edilen %150 ila 4,32$ tahmin ediliyor.

MATIC fiyatı 28 Ekim’de söz konusu bariyeri aştı ve bir günde %24 ralli yaptı. Ancak, Poligon boğaları cazibesini kaybetti ve dokuz gün boyunca kazanımların neredeyse tamamını geri aldı. Şimdi, MATIC fiyatı 1,76 dolarlık destek tabanının hemen üzerinde yükseliyor ve bu da volatil bir hareketin yolda olduğunu gösteriyor.

Bu yükselişi tetiklemek için MATIC fiyatının 2,03 $ ve 2,21 $ direnç bariyerlerini aşmak için yeterli yakıta sahip olması gerekiyor. Bunu yapmak, Polygon’un MATIC fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.32$’ a iten yaklaşık %100’lük bir yükselişe başlamasını sağlayacaktır.

Halihazırda meydana gelen konsolidasyon, MATIC fiyatını 1.76$’a doğru kırılmaya ve bunun altında bir günlük kapanış oluşturmaya iten artan bir satış baskısı ile sonuçlanırsa, yükselen üçgenin yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Bu hareket muhtemelen panik satışını tetikleyecek ve MATIC fiyatını bir sonraki destek katına 1.56$’a düşürecek.

Exit mobile version