Livepeer Coin (LPT) Nedir?

Livepeer Coin (LPT) Nedir

Livepeer Coin (LPT) Nedir

Livepeer Coin – 2017’de Livepeer projesinin kurucuları, projenin erken gelişimini kolaylaştırmak, ağın arz ve talep taraflarını yeniden başlatmak ve projenin ademi merkeziyetçiliğe giden yolunu yönlendirmek için Livepeer, Inc. adlı bir şirket kurdu.

Livepeer geliştiricilere, ekonomik olarak teşvik edilen hizmet sağlayıcılardan oluşan rekabetçi bir pazar tarafından desteklenen video özellikli uygulamalar oluşturma yetkisi veren, merkezi olmayan bir video akışı protokolüdür.

Livepeer Coin Nedir? Nasıl Çalışır?

  • Ne yapar: Livepeer’in misyonu, dünyanın açık video altyapısını oluşturmaktır.
  • Yönetim ekibi: İki kurucu, Doug Petkanics ve Eric Tang, yazılım mühendisliği ve girişimcilik deneyimini masaya getiriyor.
  • Kuruluş tarihi: 2017
  • Piyasa değeri: 1 milyar dolar (CoinMarketCap).
  • Kullanılabilirlik: Coinbase, Gemini ve Kraken dahil olmak üzere birkaç büyük ABD kripto para borsası.
  • Livepeer, üretim maliyetlerini düşürmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir video akışı hizmetidir.
  • Son faaliyetler Livepeer’ın fiyatını tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkardı.
  • Çok fazla gerçek dünya faydası var, ancak bu kripto yatırımı hala risk taşıyor.

Livepeer (LPT) bu yılın başından bu yana neredeyse %4,400 arttı. Video üretme maliyetlerini düşürmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir video akışı hizmetidir. Web sitesine göre, internet bant genişliğinin %80’i video akışı tarafından kullanılıyor ve şirketler video prodüksiyonuna çok para harcıyor.

Livepeer Coin (LPT) Alınır Mı?

Livepeer satın almayı düşünüyorsanız, dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. İlk olarak, tüm kripto para birimleri son derece oynaktır. 

Oynaklığa karşı korunmanın iki yolu, uzun vadeli yatırım yapmak ve yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yapmaktır. Uzun vadeli yatırım, kripto para biriminin önümüzdeki beş yıl veya daha fazla bir süre içinde nasıl performans gösterebileceğini düşünmeyi içerir. Bu, şirketin temellerini dikkatlice araştırmak anlamına gelir.

Örneğin, yönetim ekibine, Livepeer ürününe yönelik potansiyel talebe, rekabetin ne yaptığına ve ne kadar geliştirici etkinliği olduğuna bakın. Bunların hepsi, madeni paranın portföyünüze eklemeye değer olup olmadığını değerlendirmenize yardımcı olacaktır.

Coinlerinizi stake etme ve pasif gelir elde etme potansiyeli de büyük bir avantajdır. Staking ödülleri değişebilir.

Güvenli ve büyük şirketlere ihtiyaç duymayan düşük maliyetli video akışı cazip bir tekliftir. Ancak, dikkate alınması gereken bazı olumsuzluklar da var. Livepeer’in sistemi, ağına katılan insanlara bağlıdır. Bunu yapmaya devam etmelerini umarız, ama bunu hafife alamayız.

Ayrıca, çok rekabetçi bir alana giriyor ve mevcut tedarikçilerin yanı sıra daha yeni kriptolar ve diğer teknolojiler arasında yoğun bir rekabet var. YouTube gibi yerleşik şirketler pazar payından kolay kolay vazgeçmeyecek. Ayrıca, bu teknoloji hızla gelişiyor, bu nedenle Livepeer’ın daha yeni bir katılımcı tarafından geçilme şansı var.

Daha genel olarak, bir bütün olarak kripto piyasası son zamanlarda yeni zirvelere ulaştı. Bazı analistler değerinin artmaya devam edeceğine inanıyor, ancak diğerleri patlamak üzere olabileceği konusunda uyarıyor. Son olarak, artan düzenlemenin nasıl bir şekil alacağını bilmiyoruz, bu da genel kripto piyasası için dikkate alınması gereken başka bir tehdit.

Livepeer, izleme listenize eklemeye değer ilginç bir kripto para birimidir. Bununla birlikte, kripto endüstrisindeki spekülasyonların çoğu zaman fiyatları sürdürülemez seviyelere itebileceğinden, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan bir kripto para konusunda dikkatli olmak akıllıca olacaktır.

Kendi araştırmanızı yapmanız ve Livepeer’ın risk toleransınıza ve genel yatırım stratejinize ne kadar uyabileceğini değerlendirmeniz de önemlidir.

Exit mobile version