«

Ünlü kripto para analisti, artan enflasyon ve türk lirasının değer kaybına dikkat çekerek dijital paraların önemine vurgu yaptı. Olası ekonomik olumsuzluklara karşı kripto paraların güvenli liman olduğunu söyleyen analist takipçilerine Bitcoin ve Ethereum fiyat analizleri ile altcoin tavsiyelerinde bulundu.

Bitcoin Fiyat Analizi

Kripto Para Analistinden Altcoin Tavsiyesi: İşte O Altcoinler

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin güçlü bir çıkış yakalayarak tarihi zirvesi olan 67.000 Doları gördü. Daha sonra 60.000 dolara kadar geri çekilme yaşayan Bitcoin, makale yazım tarihi itibariyle 62.630 dolar seviyesinde bulunuyor.

Youtube’da 258Bin takipçisi bulunan kripto para analisti, Bitcoin fiyatına ilişkin şu açıklamaları yaptı;

Teknik analize göre Bitcoin 63.500 doların üzerinde kalabilirse yükselişin devamı gelecektir.

Amerika’da onaylanan Bitcoin ETF gelişmesinin olumlu etkileri devam ederken işlem hacminin 1 Milyar Doları bulduğunu belirten analist Bitcoin’in 90.000 dolar seviyesine doğru hareketine şaşırmayacağını söyledi.

Ethereum Fiyat Analizi

Bitcoin’in artışı ile ivme kazanan Ethereum son 5 ayın en yüksek seviyesi olan 4.375 doları gördü. 12 Mayıs tarihli en yüksek seviyesini ikinci kez test eden Ethereum yazım tarihi itibariyle 4.000 dolar seviyesinde seyrediyor.

Ethereum yıl sonuna kadar çok fazla potansiyel vaad ediyor. Teknik analizde “Bullish Divergence” oluştu. Benim Ethereum beklentim minimum 10.000 Dolar.

En büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’a övgü dolu sözler;

Ethereum 2.0 yakında gelecek, buna bağlı olarak toplam arz azaltılarak ETH yakılacak. Bu işlem Ethereum fiyatını artırabilir.

Altcoin Tavsiyeleri

Bitcoin ve Ethereum’u güvenli yatırım aracı olarak gören kripto para analisti, takipçilerinden gelen talebi geri çevirmeyerek bazı altcoin tavsiyelerinde bulundu.

Daha önce Dogecoin ve Shiba İnu önerdim. Ancak bu Shiba’nın mantıklı yatırım olduğu anlamına gelmez. Borsa tokenlerini çok seviyorum. Örneğin GT, 5.5 doların üzerine çıkabilirse bir sonraki hedefi 8 dolar. Tahmin gerçekleşmezse bile borsa tokenleri uzun vadede üzmüyor. Ayrıca BTSE, FFT, DETO gibi diğer borsa tokenlerine bakılabilir.

Bu tokenlerin dışında Algorand tokeni olan ALGO’nun gelecek vaad ettiğini söyleyen analist, ALGO’nun 10 dolar üzerine çıkabilecek bir altcoin olduğu belirtti.

Son olarak kripto para analisti, yatırım tutarının yüzde 80 kadarı ile Bitcoin ve Ethereum, geri kalan yüzde 20’si ile altcoin satın alınmasını sözlerine ekledi.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *