«

Kripto stratejisti ve tüccar Scott Melker, Solana, FTX Token ve diğer iki kripto varlığın düşüş trendlerinden çıktığını söylüyor.

Yeni bir videoda Melker, 105.000 YouTube abonesine akıllı sözleşme platformu Solana‘nın (SOL) pazar çöküşünden çıktıktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesini tekrar ziyaret etmeye hazır olduğunu söylüyor.

“Solana bu [azalan] mavi çizgiyi kırdı, destek olarak yeniden test etti, yukarı çıktı, hedef burada tüm zamanların en yüksek seviyelerindeydi.” 

Tüccarın düzeltmesinin sona erdiğini söylediği bir diğer kripto para, kripto türevleri borsası FTX’in yardımcı belirteci olan FTT’dir. Melker’e göre FTT, yedi günün en düşük seviyesi olan 48 dolardan güçlü bir şekilde sıçramasının ardından yükselişe geçiyor.

  • 2021’de Cloud Mining Yapabileceğiniz 5 İnternet Sitesi

“Bu FTX Simgesidir. Bu alçalan mavi çizgiye sahipsiniz, net direnç. Bu direnişe bir, iki, üç, dört, beş dokunuş. Hemen kırılıyor. [The] onayı, bu çizginin (55$) üzerinde bir günlük kapanışla geliyor.”

Melker’in grafiğine göre, FTT için ilk hedef 63 dolar. Boğalar bu seviyeyi kırarsa, bir sonraki hedef FTT’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 85$’dır ve mevcut değeri olan 56$’dan %51’in üzerinde bir potansiyel hamleye işaret eder.

Sıradaki, Melker’in hem FTT hem de SOL’un ayak izlerini takip ettiğini söylediği Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC).

“MATIC, şu anda o mavi çizgiyi kırıyorum. Aynı fikir.”

Melker’in grafiği, MATIC’in bir sonraki direncine 1,70$’da bir ralli için hazırlandığını gösteriyor ve bu da 1,31$’lık fiyatından yaklaşık %30’luk bir kazancı temsil ediyor.

Yatırımcının radarındaki son madeni para, akıllı sözleşme platformu Fantom’dur (FTM). Melker’e göre, FTM de diyagonal direncini kırdı ve şimdi toparlanmaya hazırlanıyor.

  • Green Cardano, ADA Fiyatını 10 Dolara Kadar Yükseltebilir

“FTM, bu bir girişti (1,25 $). Direnç yoluyla kırılma. Destek olarak yeniden test edin. Yukarı çıkıyoruz.” 

Kripto tüccarının grafiğine göre, FTM hedefine 1,94 dolardan yükselmeye hazırlanıyor. FTM şu anda 1,40 dolardan el değiştiriyor ve bu da altcoine Melker’in hedefine göre %30 artış sağlıyor.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *