«

Tüm mem coin’lerin ortaya çıkmasıyla, kısa vadeli kar elde etmek istiyorsanız, hangi tokeni satın alacağınıza karar vermek şüphesiz zor. Bu yazıda, önümüzdeki hafta 2x hatta 10x gibi yüksek potansiyele sahip, takip etmeye değer 5 memecoin projesi;

5. Pokelon (ELONBALLS)

Dün ELONBALLS hakkında haber yapmıştık. Bir ticaret kartı NFT koleksiyonu ve NFT’lerinizi kullanarak oynamanıza izin veren tam teşekküllü bir oyun içeren bir proje olan Pokelon’un simgesidir.

Ayrıca Pokelon, tarayıcınız aracılığıyla erişebileceğiniz bir Dapp olan bir ELONBALLS çiftliğine sahiptir. Bu, ELONBALL’larınızı ödüller ve hatta NFT’ler için stake etmenize olanak tanır.

Genel olarak, tamamen işlevsel bir uygulama ve bazı harika NFT’ler içeren sağlam bir proje!

4. Floki Rocket (RLOKI)

Floki Rocket, Elon Musk’ın Shiba Inu yavrusu Floki’nin adını taşıyan bir meme madeni paradır. O, RLOKI’nin ilham kaynağıdır ve ekibin içeriği onun etrafında dönecektir.

Floki Rocket yakın zamanda dün Coinmarketcap’ta listelendi ve ne yazık ki fiyat hemen düştü. Bununla birlikte, işlevsel bir dApp ve sağlam bir web sitesi ile RLOKI’nin bazı astronomik kazançlar elde edememesi ve görememesi için hiçbir neden yoktur.

3. Doge Rocket (DOGERKT)

Başka bir roket kripto para birimi olan Doge Rocket, Binance Akıllı Zincirinde bir Dogecoin ödül simgesidir. Her satışın bir yüzdesi, mevcut sahiplerine DOGE tokenleri olarak dağıtılır.

Doge Rocket, 7 Kasım’da piyasaya sürülen nispeten yeni bir kripto para birimidir. Mevcut piyasa değeri sadece 800 bin dolar ve ekibin pazarlama kampanyası başarılı olursa, 2 kat veya 3 kat kolay bir potansiyel var.

Kısa Vadede Takip Edebileceğiniz 5 Memecoin - Doge Rocket DOGERKT
Kaynak: Coinmarketcap

Doge Rocket, Coinmarketcap verilerine göre son 24 saatte %111.49 değer kazandı. Piyasa değeri yaklaşık 8 Milyon Türk Lirasına ulaşan Doge Rocket makale yazım saati itirabiyle 0.00008244 Türk Lirası bandında seyrediyordu.

2. Dogs Of Elon (DOE)

Kısa Vadede Takip Edebileceğiniz 5 Memecoin- Dogs Of Elon DOE

Dogs of Elon, kendi ERC20 Ethereum belirteci – DOE ile yakın zamanda piyasaya sürülen bir NFT koleksiyonudur. Proje başarılı bir ön satışı tamamladı ve şu anda açık denizde ticaret yapan aktif bir NFT koleksiyonuna sahip.

Dogs of Elon, meme token sahibi için bir CryptoPunks alternatifi olmayı hedefliyor. Mevcut 60 milyon dolarlık piyasa değeriyle, projenin özellikle kısa vadede büyümesi için hala çok yer var.

1. Shiba Inu

Shiba Inu’nun kısa vadeli kâr için büyük bir yatırım olmadığını düşünebilirsiniz, ancak SHIB sizi şaşırtabilir. Ne de olsa Aralık yaklaşıyor ve hepimiz bunun kriptonun en sıcak aylarından biri olduğunu biliyoruz. SHIB, EOY’ye göre bir sıfır daha düşürmek ve fiyatı iki katına çıkarmak için toplanırsa şaşırmam.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *