«

Bitcoin 60.000 doların üzerinde konsolide olurken altcoinler bu artıştan payını almaya çalışıyorlar. 2021 yılı bitmeden Kasım Ayı için takip edebileceğiniz Altcoinleri listeliyoruz. İşte Kasım Ayı Altcoin tahminleri:

Kasım Ayı Ethereum Tahmini

Kasım Ayı Altcoin Tahminleri: Bu Altcoinlerin Önü Açık. Ethereum tahmini

Bloomberg Intelligence, ABD düzenleyicilerinin, piyasadaki mevcut ürünlere göre önemli avantajlara sahip olacak fiziksel destekli Bitcoin ETF’yi onaylamak yerine, yeni Ethereum vadeli işlem tabanlı ETF’lerini onaylama olasılığının daha yüksek olduğunu belirtti.

Bitcoin’den sonra Ethereum ETF haberleri ETH fiyatına önemli ölçüde etki ediyor.

ETH hacmi artarsa ​​momentum daha da artabilir. Bu, önemli dalgalanmalara ve fiyat dalgalanmalarına neden olabilir. 5.075 dolarlık ilk kilit direnç, yükseliş eğiliminde geçici bir duraklama sağlayabilir, ancak bu boğa döngüsü sırasında Ethereum’un yeni bir zirve arayışını tersine çevirmesi pek olası görünmüyor.

Ethereum fiyat analizi, daha fazla yükselişe ulaşılmadan önce bir geri çekilme gerektiğinden önümüzdeki 24 saat boyunca düşüş eğiliminde. Bu nedenle, ETH/USD’nin 4.600 doların altına dönmesini ve destek olarak önceki zirveleri yeniden test etmesini bekliyoruz.

Kasım Ayı ADA Tahmini

Kasım Ayı Altcoin Tahminleri: Bu Altcoinlerin Önü Açık. ada tahmini

Alıcılar ADA’yı hareketli ortalamaların üzerine iterse ve boğalar direnci 2,60 dolardan kırarsa, muhtemelen 3,00 dolara bir ralli olabilir. Ancak, alıcılar son zirveyi kırmazsa Cardano aşağı yönlü düzeltmeye devam edecek. Ayrıca, fiyat hareketine küçük gövdeli kararsız şamdanlar hakimse, piyasa değişmeye devam edecektir. 

4 saatlik grafikte Cardano’nun fiyatı yükseliş trendini sürdürmeye başladı. ADA, fiyat hareketli ortalamaları kırdıktan sonra 1,95 dolarlık desteğin üzerine çıktı. İlk fiyat hedefi 2,15 dolardır. Bu arada, yükseliş trendi 28 Ekim’de %50 Fibonacci geri çekilme seviyesini geri çekilen bir mum çubuğuyla test etti. Geri çekilme, ADA’nın 2.0 Fibonacci uzatma seviyesine veya 2.21 dolar seviyesine yükseleceğini gösteriyor.

Kasım Ayı Ripple Tahmini

Kasım Ayı Altcoin Tahminleri: Bu Altcoinlerin Önü Açık. Ripple tahmini

Boğalar fiyat fonksiyonuna hükmetmeye devam ederken XRP bugün yüksek ralli yaptı. Ripple fiyat analizi, XRP/USD’nin geçen hafta 0,99 $’dan 1,19 $’a yükselerek önemli bir değer kazanmasıyla XRP’nin bugün tekrar yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor, bu da madeni para için oldukça büyük bir başarı. 28 Ekim’den itibaren, kripto para birimi yükselişte, 1 Kasım arasında bir gün için düzeltme yapıyor ve dünden, yani 2 Kasım’dan itibaren tekrar yükselmeye devam ediyor.

XRP’nin 1,2 dolarlık direnci kırmak için başka bir girişimde bulunması bekleniyor. Bu bir kez temizlendiğinde, boğalar bir sonraki kilit direnci 1,4 dolarda hedefleyebilir. Kripto para birimi çok hızlı hareket edebilir ve fiyat yükseldikçe oynaklığın önemli ölçüde artması muhtemeldir.

Solana ve NFT’ler

Kasım Ayı Altcoin Tahminleri: Bu Altcoinlerin Önü Açık. Solana tahmini

Ağustos ayının başından bu yana, SOL tabanlı NFT’ler için ikincil pazar, toplam satış hacminde yaklaşık 500 milyon dolara ulaştı. Ayrıca, Solana’nın 189,4 milyon dolarlık hacimle ikincil NFT satış hacmi açısından Eylül ayında rekor kıran bir ay geçirdiği ortaya çıktı.

2 Kasım itibariyle, Solana NFT’lerinin ikincil satışları, CryptoSlam istatistiklerine göre, NFT başına ortalama 1.500 $ satış fiyatı ile 348.000 işlemden 497.7 milyon dolar gelir elde etti.

Son olarak, 7-10 Kasım 2021 tarihleri ​​arasında Lizbon’da önümüzdeki hafta gerçekleşecek olan Solana Breakpoint etkinliği, projeye yönelik sürekli artan ilginin ışığında tamamen tükendi.

Kasım Ayı AVAX Tahmini

Kasım Ayı Altcoin Tahminleri: Bu Altcoinlerin Önü Açık. AVAX tahimini

Avalanche fiyat analizi, fiyatın son 24 saatte önemli ölçüde arttığı bir yükselişe işaret ediyor. AVAX/USD’nin değeri, fiyatında önemli bir artışa neden olan yükseliş dalgası nedeniyle önemli ölçüde iyileşerek 70.54$’a yükseldi. Fiyat zaman zaman düşse de, genel olarak boğalar, kripto para biriminin mevcut fiyatının oldukça altında olan 63,5 dolarda desteği koruyarak piyasaya önemli ölçüde hakim oldu.

SMA 20 eğrisi, SMA 50 eğrisinden daha hızlı yükseliyor ve bu da yükselişi teyit ediyor. Bollinger bantları göstergesi de değerleri değiştirdi, üst bant şimdi 63,43$ yerine 70,85$’da duruyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) puanı 57’ye yükseldi.

Son 24 saatte AVAX fiyat analizi, fiyat artışının gerçekleştiğini gösteriyor. Fiyat birkaç haftadır yükseliyor ve bugün hala tırmanıyor ve 70 dolara ulaşıyor. Önümüzdeki günlerde hem saatlik hem de günlük tahminler olumlu sonuçlar gösterdiğinden yukarı yönlü ivme daha da artacaktır.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *