«
  • Piyasa kullanıcıları nakit bitcoin çekmeleri durumunda ne olacak?
  • Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı
  • Bitcoin yıl sonuna kadar 100.000 dolara ulaşabilecek mi?

Bitcoin uzun zamandır olduğundan daha iyi durumda. Bu yılın Nisan ayında birim başına 64.000 dolardan işlem gören para birimi, son aylarda bir miktar düşüş yaşadı ve sonunda kısa bir süre için 30.000 doların altına düştü. Bununla birlikte para birimi tekrar 60.000 doların üzerinde konsolide olarak eski seviyesini de kırarak 66,930.39 doları gördü.

Bitcoin Yeni Bir Zirveye Ulaştı

Çoğunlukla herkes mutlu… Mark Yusko dışında herkes.

Bir riskten korunma fonu yöneticisi olarak Mark Yusko, Bitcoin’in mevcut fiyatından aşırı satın alındığını düşünüyor. Pek çok yatırımcının önümüzdeki haftalarda varlıklarını satıp kar elde etmesinin muhtemel olduğunu ve bunun piyasayı sert bir şekilde vurabileceğini söylüyor.

Yakın tarihli bir röportajda şunları açıkladı:

Yıl sonuna kadar 100.000 dolara ulaşabileceğimizi düşünen birçok insan var. Stoktan akışa modeli yapmamız gerektiğini söylüyor. Küçük bir konsolidasyona da şaşırmam. Bakın, daha 15 günlük olan bu ay yüzde 40 arttık.

ETF’ler Nakit Bitcoin Çekimini Sağladı

Yusko’nun bahsettiği şey, bitcoin tüccarlarının tekrar tekrar gördüğü bir şey. Piyasa değerine göre dünyanın bir numaralı dijital para birimi genellikle böyle döngülerden geçer. Fiyatını büyük ölçülere genişletiyor, ancak ne yazık ki birçok yatırımcı sabırlı değil ve iyi bir talihe sahip olur olmaz alım satımlarından para kazanmaya çalışıyor.

Belki de Yusko’nun söylediği doğrudur; Bitcoin yıl bitmeden 100.000 dolara ulaşması için bir şans var. Ancak, herkes para kazanmaya başlarsa, bu geleceğin gerçekleşmeme ihtimali var.

Bitcoin’in son zamanlarda patlamasının en büyük nedenlerinden biri, Bitcoin borsasında işlem gören fonları (ETF’ler) çevreleyen ilerlemenin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından değerlendirilmesiyle ilgilidir. Ajans uzun zamandır kripto karşıtı bir şirketti, ancak şimdi birkaç başvurunun Gary Gensler’in masasındaki “değerlendirme” yığınına girdiği görülüyor.

Bu nedenle, bitcoin oldukça iyi gidiyor. Yusko açıkladı:

Açıkçası, insanların onayın büyük olasılıkla yakın olduğunu fark etmesinden heyecan duyuyoruz. Uzun zamandır kripto para birimi ve özellikle de bitcoin konusunda iyimseriz.

ETF’ler Gerçekten Önem Kazanıyor

Aynı zamanda, bitcoin’in mevcut momentumunu ne kadar sürdürebileceğini sorguluyor. Aşırı satın alındığını düşünüyor ve şu yorumu yaptı:

Şu anda ne kadar aşırı alım yaptığımız düşünülürse tazelenen bir duraklama beni şaşırtmaz. Söylentiyi satın alma, haberleri satma riski vardır.

Bitcoin’in önümüzdeki beş yıl içinde 250 bin dolara ulaşabileceğini düşündüğünü de belirttiği gibi, uzun vadede duyguları olumlu olmaya devam ediyor. Para biriminin sınırlı bir arzı olduğunu ve “klasik arz ve talebin” başlıca örneği olduğunu iddia etti.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *