«

Son 24 saat içinde Satoshi Caddesi kırmızı bölgede işlem gördü. Kripto devi Bitcoin (BTC), bu Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) %5.4 ve %3 fiyat kaybını takiben %3.52 düştü. Sonunda, kripto pazarındaki diğer büyük altcoinler de %4 ila %6 kayıplarla karşı karşıya kaldı.

Buna göre, XRP fiyatı da kripto piyasasının zayıf performansını izliyor. Tüccarların devam eden satışları yansıtması nedeniyle XRP kritik bir seviyede. Son 24 saatte XRP 0,88 ile 0,94 dolar arasında işlem gördü. 24 saatlik XRP işlem hacmi, %3,53 kazançla 2,8 milyar doların üzerine çıktı. Tüm piyasa değeri 43.3 milyar dolar civarında işlem görürken, XRP 6. sırayı aldı.

Ripple Tahmini: Yüzde 160 Yükselebilir

Sektörde Güvenilir olarak bilinen bir trader, Twitter hesabında kripto para birimi XRP’nin Bitcoin’e karşı daha yüksek hareket edeceğini öngördüğü bir tweet yayınladı. Tüccar, ticaret çiftinin 2,54 $ olan 0,000055 BTC’ye yükselmeye hazır olduğunu gösteren ters bir XRP/BTC grafiği yayınladı. Bu, mevcut değerinden kabaca %160’lık bir yükseliş eğilimi gösteriyor.

Dahası, şu anda XRP, ana kritik seviyede kalmayı başaramadıktan sonra birikim aşamasına giriyor. XRP fiyatı 1.052 dolara dokunursa, o zamana kadar kritik bir seviyede olacak sürekli bir yükseliş eğilimi bekleyebiliriz.

Ayrıca, XRP fiyatı 1.052$’a ulaşırsa, o zaman tahmin edilen direnç seviyesi 1.192$ ve ardından 1.326$ olur. XRP bu direnç seviyelerine ulaşırsa gelecekte daha yüksek seviyeler bekleyebiliriz. Bu hareket muhtemelen satın alma baskısını canlandıracak, bir satın alma çılgınlığı başlatacak ve XRP fiyatını 1,67 dolara itecek. Bu nedenle, XRP’nin 1,8 doları hedeflemek için 1,12 dolarlık direnci aşması gerekiyor.

  • Mike Novogratz Bir Sonraki Bitcoin Rallisinin 2021 Sonunda Olmasını Bekliyor

Ayrıca, XRP 0,924 doların üzerine çıkamazsa fiyat 0,816 dolara daha da düşebilir ve daha düşüş eğilimi bekleyebiliriz. Bu nedenle, XRP fiyatı baz olarak yükseliş gösteriyor, XRP’nin önümüzdeki günlerde daha da yükselmesini ve nihayet daha yüksek bir seviyeye ulaşmasını bekleyebiliriz.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *