«

Holo Coin (HOT), Şubat 2021’in başında %4000’in üzerinde yükselmeyi başardıktan sonra çok dikkat çekmeyi başardı. HOT madeni para 5 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,03 $’a ulaştı ve en trend konulardan biri olduğundan beri kripto para piyasası arasında. HOT Coin‘in fiyatındaki artışın ana nedeni, ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’nin Holo’nun rrDHT’sini onaylamasıdır.

Holo Coin (HOT) Nedir?

Holochain kendisini “Holochain, İnternetin baskın merkezi sistemlerine bir alternatif oluşturarak, kendi seçimlerimizi yapma yeteneğimizi koruyarak ve üzerinde hareket edebileceğimiz güvenilir bilgiler vererek yardımcı olur. Biz buna ‘dijital ajans’ diyoruz ve bize günümüzün karmaşık sorunlarıyla birlikte yüzleşme gücü vereceğine inanıyoruz.” şeklinde tanımlıyor.

HOT, Nisan 2018’deki İlk Topluluk Arzımız (ICO) sırasında HoloFuel için IOU olarak satılan bir ERC-20 tokenidir. Toplanan fonlar, temel teknolojik altyapısı olan Holo ve Holochain’in geliştirilmesi için kullanılıyor. HOT veya HoloFuel’in geçmiş parasal değeri ne olursa olsun, HOT düz bir takas olarak kabul edilecektir. 1 HoloFuel için 1 HOT olacaktır.

HoloFuel: Holochain çerçevesi üzerine kurulu merkezi olmayan uygulama barındırma ağının yerel para birimidir. Kendisi, HoloFuel Cüzdan adlı merkezi olmayan bir Holochain uygulamasıdır. Sistem, barındırma sağlayıcılarının hizmetlerini yeniden satmalarına ve işletmelerin barındırma maliyetini ödemelerine olanak sağlamak için karşılıklı kredi ilkesine göre tasarlanmıştır.

HoloFuel, barındırma için kullanılabilecek, sözleşmeye dayalı bir hizmet yükümlülüğü olan Holochain tabanlı bir para birimidir. HoloFuel, milyarlarca günlük mikro işlem gerçekleştirebilen bir karşılıklı kredi muhasebe sistemidir. Birincil kullanımı, Holochain uygulama (hApp) sağlayıcılarının hizmetleri için Holo ana bilgisayarlarına ödeme yapmasıdır.

Holochain Nasıl Çalışır?

Bitcoin ve Ethereum gibi blok zinciri tarafından desteklenen mevcut dağıtılmış defter teknolojileri, ölçeklenebilirlik sorunlarından muzdariptir ve ayrıca büyük miktarda enerji tüketir. Holochain, kullanıcılar arasında aracı merkezli anlaşma ve fikir birliği sistemlerini işlemek için eşler arası ağ iletişimi kullanan, enerji açısından verimli bir blok zinciri sonrası defter sistemi ve merkezi olmayan uygulama platformudur. 

Holochain’in bir başka büyüleyici bileşeni, kullanıcılar arasında çok çeşitli fikir birliği veya anlaşma sistemlerini destekleme kapasitesidir. Örneğin, Holochain, bir kullanıcının başka bir kullanıcı için bir hizmet tamamlandığında ödüllendirildiği ve ardından kripto para biriminde telafi edildiği “Hizmet Kanıtı” fikir birliği sistemini etkinleştirebilir.

Holochain’in en önemli avantajı, ağdaki her cihazın kendi güvenli defterine veya Holochain’e sahip olması ve gerçekten merkezi olmayan bir uç bilgi işlem çözümü için ağdaki diğer tüm cihazlarla etkileşime girerken bağımsız olarak çalışabilmesidir.

Holochain, geliştiricilerin yönetişim, işbirliği, organizasyon araçları, sosyal ağlar, sosyal medya, satıcı ilişkileri yönetimi, platform kooperatifleri, paylaşım ekonomisi uygulamaları, tedarik zinciri çözümleri, topluluk kaynak yönetimi ve ayrıca belirteçsiz karşılıklı kredi kripto para birimleri için merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasını sağlayacak.

Holo Coin Geleceği

HOT madeni paranın gelecekteki fiyatı hakkında bir tahminde bulunmak kolay değil çünkü hala bilinmeyen birçok faktöre bağlı. Ancak şu anda fiyatın çok düşük olduğundan eminiz. Proje kurucusu Arthur Brock bir Holo token fiyat tahmini yaptı

Reddit sosyal ağında ve önümüzdeki birkaç yıl içinde her Holo madeni para için gelecekteki 1 ABD doları fiyatından ve bu alandaki fiyat istikrarından bahsetti. Bu 2021, 2022, 2025 veya 2030’da olabilir, kimse tam olarak zaman çizelgesini bilemez. Gerçekten de HOT tokeni, gelecekteki HoloFuel kripto para birimi için bir yer tutucudur. Uzun vadeli istikrarlı bir madeni para olmak için tasarlandı ve şu anda token bu yönde spekülatif fiyat keşfi sürecinde görünüyor. 

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *