«

Ekim kripto endüstrisindeki insanlara rahat bir nefes verdi. Eylül ayının gök gürültüsünden. Basın zamanında piyasa, 2,1 trilyon dolarlık bir piyasa değerinin izini sürdü. Ancak Cardano, son iki güne göre yaklaşık %12 arttı . 

Basın zamanında ADA fiyatı %4,70 kazançla 2,21$’ dır . Son 24 saatlik işlem hacmi %40,65 arttı . Blockchain zirve sırasında muazzam bir yanıt aldı. Ayrıca, ortaklıkların dördüncü çeyrekte verimli sonuçlar getirmesini bekleyebiliriz.

‘Yeşil’ Cardano ve Kabulü

Ağ, değerine ve ağa ivme kazandıracak etkileyici işbirlikleri gördü. Ortaklıklar birden fazla disipline yayılmıştır. Ve blok zinciri ağının kanatlarını farklı türlere yaymasına yardımcı olacak.

  • VanEck CEO’su, SEC Yakın Tarihte Bitcoin ETF’lerini Onaylayacağını Umuyor

Veritree

Veritree, küresel bir arazi restorasyonu ve ağaç dikme doğrulama şirketi ile işbirliği yaptı. Bununla birlikte, ittifak, kullanıcıların sınırlı sayıda ağaç tokenleri almak için 15 ADA bağışlamasına olanak tanıyacak. 

Her ADA’nın değişimi için Veritree ile donör adına bir ağaç dikilecektir. Belirteçlerin kullanımı, 2022’deki kullanım günlerinde sınırlı sayıdaki ağaçlar ve NFT’ler için olabilir.

E-Spor

Lider espor ve oyun platformu Rival ile ortaklık. Agnostik NFT pazaryerlerinin, hayran ödüllerinin ve daha fazlasının geliştirilmesini sağlayacak. Rival, spor takımlarının e-spor ve NFT’lerle daha fazla para kazanmasına yardımcı olur. Cardano, Rival ile kurduğu ekibiyle kayda değer bir fark görecek.

UBX

Union bankasının fintech koluyla yapılan ittifak, ağa önemli bir değer katacak. 15 milyar doların üzerinde varlığa sahip. Ortaklık, UBX’in bir Cardano hisse havuzu sunmasını sağlayacak. Basit bir ifadeyle, UBX bir Cardano düğümü çalıştıracaktır. Ve kullanıcıların ödüllerini almak için havuzlarına yetki vermelerine izin verin.

Teknoloji

Ortaklık, dijital kimliklere odaklanan başka bir kripto projesidir. İşbirliği, ağın AID:tech’e teknik rehberlik sağlamasını sağlayacaktır. Bununla, güvenilir kimlik yönetimi ve mülkiyeti için doğrulanabilir kimlik bilgileri geliştirebilecekler.

  • Kripto Piyasası Tekrar Canlanıyor Mu?

Zincir Bağlantı 

Ortaklık, Chainlink fiyat beslemelerinin Cardano blok zincirine entegrasyonunu sağlayacak. Bu, Cardano geliştiricilerinin güvenli oracle’lar tarafından desteklenen çeşitli De-Fi uygulamaları oluşturmasını sağlayacak.

Ek olarak, Grayscale şu anda Cardano’yu sahiplerine tanıtıyor. Cardano’nun platforma daha fazla entegrasyonu, blok zincirine üstel bir itme getirebilir. Grayscale, dünyanın en büyük dijital para varlık yöneticisidir. 

Ayrıca MELD, Cardano’ya dayalı merkezi olmayan ve gözetimsiz bir De-Fi bankacılık protokolüdür. Bildirildiğine göre Tingo ve UtribeOne ile ortaklık yapıyor. İttifak, zanaatkarlar tarafından desteklenen altın destekli istikrarlı bir madeni para yaratmayı hedefliyor. Sürdürülebilir bir şekilde, Güney Amerika ve Afrika’da altın madenciliği yapmak. Bu, stake için fırsatlar getirebilir.

Özetle, blockchain ağı kayda değer bir kabul görüyor. İstenen sonuçları veren ittifak ile. Madeni paranın aya 10 dolarlık hedefine ulaşmasını bekleyebiliriz. Umarım daha fazla organizasyon lige katılır.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *