«

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, Etherscan’de bulunan kripto para adresinden elde edilen bilgiye göre Buterin 100.000 Dolar değerinde Dogs Of Elon (DOE) coini sahibi olduğu ortaya çıktı.

Ethereum Kurucusu, 100.000 Dolar Değerinde DOE Tokeni Sahibi
Kaynak: Twitter

Konuya ilişkin DOE Tokeni Twitter sayfasından “Merhaba @VitalikButerin Cüzdanınızda bir $DOE tokeninin olduğunu görmek güzel! Uzun vadeli yoksa kısa vadeli kâr mı düşünüyorsun?” açıklaması yapıldı.

Haberin yayılması ardından Coinmarketcap başta olmak üzere birçok kripto para borsası DOE tokenin kendi borsalarında listelendiğini belirtir tweetler attı.

Coinmarketcap, ön satışı sırasında Dogs of Elon’u destekliyor ve halka açık olan $DOE için devam eden bir Airdrop’a sahip. Airdrop’a katılan 1,3 milyondan fazla kullanıcı var, bu da bu projeyle ilgili gerçek bir ilgi olduğunu gösteriyor.

Yine habere bağlı olarak, Opensea.io’daki Dogs of Elon NFT koleksiyonuna baktığımızda, NFT koleksiyonlarını takas eden oldukça fazla kullanıcı görebiliriz.

DOE Coini Nereden Alabilirim?

$DOE için işlem hacminin çoğu Uniswap’tan ve ardından Gate.io’dan geliyor. Dogs of Elon’u satın almak için yukarıdaki borsalardan herhangi birini kullanabilirsiniz. Kolay bir kullanıcı deneyimi arıyorsanız Uniswap veya Gate.io öneriyoruz.

Coinmarketcap verilerine göre DOE coinin piyasa değeri 638,246,477.28 Türk Lirası, makale yazım sırasında DOE coin son 24 saatte yüzde 37.86 değer kaybetti ve 3.26 Türk Lirası civarında seyrediyor.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *