«

ENJ jeton fiyatı bir aralıkta yanlara doğru hareket eder. Trend momentumunu sıkıştıran bu aralığın kırılması büyük bir hareket getirecek.

Enjin, birbirine bağlı, blok zinciri tabanlı bir oyun ekosistemi sağlayan Enjin Coin’in arkasındaki şirkettir. Enjin Network, Enjin’in en popüler teklifidir. Kullanıcıların web siteleri, klanlar oluşturmasına, sohbet etmesine ve sanal ürün mağazalarına ev sahipliği yapmasına olanak tanır.

Enjin, oyun geliştiricilerinin Ethereum Blockchain kullanarak oyun içi öğeleri tokenleştirmesine olanak tanır. Dijital varlıkları desteklemek için bir jeton olan Enjin jetonunu kullanır. Öğeler daha sonra gerçek dünya değeriyle satılabilir, satın alınabilir ve takas edilebilir.

Şimdi ENJ tokeninin teknik analizine bakalım.

ENJ’nin Geçmiş Performansı

ENJ madeni para fiyatı bir konsolidasyon aralığı altında yatay hareket ediyor. Madeni para fiyatı son birkaç hafta içinde yaklaşık %40 düştü. Böylece kısa vadeli düşüş trendi ortaya çıkıyor. Bununla birlikte, düşüş, fiyatı aralık içinde daha yükseğe çıkarabilecek 0,90 dolar destek seviyesine yaklaşıyor.

enjin fiyat analizi

ENJ Teknik Analiz

ENJ kripto şu anda bu makaleyi yazarken 1,34 dolarda. Üstelik son 24 saat içinde -%5,34’lük bir düşüş gördü. Böylece, gün içi işlem hacmi %20 arttığı için altta yatan yükseliş eğiliminde bir artışa işaret ediyor. 

Bununla birlikte, ENJ madeni para fiyatı yakında 0,90 $ işaretinin yakınında talep bulabilir. Yükseliş aşamasının yeniden başlamasına neden olacak. Böylece, yatırımcılar bu düşüşü satın almak ve elde tutmak için mükemmel bir fırsat olarak görebilirler.

Bu konsolidasyon aralığının kırılması, her ikisinde de büyük bir hareket getirebilir. Güvenli tüccarlar, aralık içinde sallanmak yerine aralığın kırılmasını bekleyebilir.

ENJ madeni para, fiyat hareketi başına 0,90 ABD Doları veya 0,50 ABD Doları değerinde destek bulabilir. Ve yükselişin tersine dönmesi durumunda, 2,3 dolar veya 2,75 dolar civarındaki direnç bölgesi fiyatı aşağıya çekebilir.

Günlük grafikteki MACD ve sinyal çizgileri, düşüş histogramının azalan yoğunluğu ile düşüş hizasında sıfır seviyesinin altında. Böylece, bir satış sinyali ile sonuçlanır. 

RSI göstergesinin eğimi , aşırı satım sınırıyla dalga geçildikten sonra yükselir. Eğim %34 dur. Bu son yükseliş, trendi aşmaya çalışan boğaların geri adım attığını gösteriyor.

Yaklaşan Trend

Enjin teknik analizine göre, göstergeler çift taraflı bir görünüm veriyor. Bununla birlikte, fiyat hareketi 0,90 dolar işaretine yakın bir artış gösteriyor. Ancak, her zaman konsolidasyon kırılma olasılığını varsaymalıyız. 

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *