«

Cardano, önemli gelişim kilometre taşlarına rağmen 2 doların üzerinde konsolidasyonda kaldı.

Cardano, geçen hafta 2 doların üzerinde sabitlendi ve sık sık yaptığı kurtarma girişimleri başarısızlıkla sonuçlandı. Bununla birlikte, Cardano’nun geliştirme faaliyeti, istikrarlı paraların gelecekte ekosisteme gelmesi muhtemel olan yukarı yönlü bir yörüngede.

Kurucu Charles Hoskinson’a göre Cardano gelecekte ülkeleri yönetebilecek. Buna ek olarak, şu anda akıllı sözleşmeleri destekleyen ağ, sektördeki ayak izini genişleteceğini ve faydasını artıracağını görecek kritik ortaklıkları dört gözle bekliyor.

Bu arada kripto para piyasası, Eylül’ü yeşille bitirmesine rağmen yeni aya kırmızıyla başladı. Bitcoin, açığı 44.000 $ ‘dan kapatmak için yükseldi, ancak bildirildiği gibi, boğalar bu seviyenin üzerinde bir kırılmayı doğrulamak için bir katalizörden yoksundu. Şu anda BTC 43.500 dolar civarında işlem görüyor, boğalar ise 43.300 doların altındaki düşüşleri durdurmaya odaklanıyor.

  • Ethereum Arzının 1/3 Borsalardan Çıkarıldı

Cardano Fiyat Analizi

Cardano Fiyat Analizi: Bu Destek Seviyesi Önemli

ADA, yazı yazılırken 2.1 dolardan işlem görüyor ve yatay ticaretin yakın vadede devam etmesi muhtemel. Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksaklığı (MACD), “-0.062” seviyesindeki sıradan ticareti onaylar. Bu yatay hareket, piyasanın kararsız olduğunu ve benzer bir Göreceli Güç Endeksi (RSI) resmiyle vurgulandığını gösteriyor.

Boğalar azalan trend çizgisini geçerse, Cardano arz bölgesine olan yükseliş trendini 2,5 dolar civarında kırmızıyla teyit edecek. Aşağı yönde, düşüş hareketi çıkmazı kırabilir ve yeşil talep bölgesinde büyük kayıplara neden olabilir. 200 SMA ve 1.5$’da daha fazla destek bekleniyor.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *