«
  • Fiyatı yukarı itmek için yeterli momentum oluşturulabilir.
  • Büyük bir yeşil mumun fiyatı 2,4 doların üzerine çıkabilir.

Kripto para Cardano, alıcılar ve satıcılardan gelen eşit gayret nedeniyle son zamanlarda dar bir aralıkta hareket etmek zorunda kaldı. Biri diğerinden daha güçlü göründüğünde, fiyat buna göre tepki verdi. Öte yandan, ADA fiyatı, kalıptan hızlı bir şekilde çıkma yeteneğine sahiptir.

Sürekli birikim devam ederse, fiyatı yukarı itmek için yeterli ivme oluşturulabilir. Hacmin istikrarlı bir şekilde azalmasına rağmen, alım, satım ve alımların modeli yine tüccarların piyasada çok aktif olduğunu gösteriyor.

Kaynak: Tradingview

Cardano Fırsatı Bekleyen Balinalar

Fiyat grafiğine göre varlığın fiyatı günlük olarak aşağı doğru gidiyor. Ayrıca birikim tamamlanmadan üst sınırları aşma potansiyeline sahiptir. Balinalar ise bir fırsat bekliyor gibi görünüyor. Sonuç olarak, varlık birkaç gün içinde değerinde yüzde 30’luk bir artış yaşayabilir.

Uzun bir süre boyunca varlık, ilk direnç seviyelerinde sıkışıp kalmış gibi görünüyor. 2,4 dolarlık bariyeri aşmak için varlığın mümkün olan en kısa sürede birikmeyi durdurması gerekiyor.

  • SEC Tweeti, Bitcoin Spekülasyonlarını Ateşledi

Cardano kripto para birimi, 3 dolarlık hedefe doğru bir sonraki adımı atmazsa, güçlenebilir ve güçlenebilir. Bundan sonra, büyük bir yeşil mumun fiyatı 2,4 doların üzerine çıkabilir ve sonunda 3 dolara yaklaşabilir.

Boğalar ortaya çıkmadıkça, ADA fiyatının yanlara doğru kıvrılmaya devam etmesi muhtemel. Ayıları şımartmak için, alıcıların mevcut Doji mumu zamanında alıcılardan daha ağır basması gerekir. CoinMarketCap’e göre, bugün Cardano fiyatı 2,18 USD ve 24 saatlik 2.298.339.568 USD işlem hacmi bulunuyor.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *