«

Yeni hafta, kripto para piyasasında bazı kripto paralar yeşil bölgede işlem görürken diğerleri kırmızı renkte olduğu için nötr bir ruh hali ile başladı.

BTC Fiyat Analizi: BTC/USD

Geçen hafta sonu, güçlü bir düşüş baskısı olmadı ve Bitcoin (BTC) fiyatı 42.447 dolar seviyesinde yatay bir aralıkta konsolide oldu. Pazar günü, alıcılar pariteyi ortalama fiyat alanına geri getirmeyi başardılar ve günün sonunda üç saatlik EMA55’in üzerine çıkmaya çalıştılar.

btc fiyat analizi
Kaynak: Tradingview

Parite bu gece 44.300$ seviyesini test etti, ancak zayıf büyüme henüz büyük hacimlerle desteklenmedi. Gün içinde alım hacmi artarsa, toparlanma 46.000 dolarlık dirence kadar devam edebilir.

Bununla birlikte, satıcıların 45.000 $ seviyesine giden pozisyonlarının güçlendirilmesinin, bu hafta Bitcoin fiyatını 38.000 $ alanına geri itebilecek yeni bir düşüş dalgası için bir sinyal olduğu unutulmamalıdır.

Bitcoin, basın zamanında 43.481 dolardan işlem görüyor.

XRP Fiyat Analizi: XRP/USD

Geçen Cumartesi, XRP fiyatı, üst sınırı 0.95 $ direnç olan bir yan kanaldaydı. Pazar günü, 0,90 dolarlık desteğe geri çekildikten sonra parite, yan aralığın üst sınırını kırmayı başardı ve üç saatlik hareketli ortalama EMA55’in üzerinde toparlandı.

xrp fiyat analizi
Kaynak: Tradingview

Ortalama satın alma hacimleri, fiyatın bu kadar hızlı bir şekilde 1 dolarlık psikolojik seviyeye yükselmesine izin vermedi. Bu sabah itibariyle ticaret hacimleri düşüyor ve fiyat büyüme hızını yavaşlattı. Boğalar psikolojik direncin üstesinden gelemezse, bu hafta düşüş 0,80 dolarlık desteğe devam edebilir.

XRP, basın zamanında 0.9539 dolardan işlem görüyor.

ADA Fiyat Analizi: ADA/USD

Altcoin oranı dünden bu yana %2,76 düştüğü için listedeki tek kaybeden Cardano (ADA) oldu.

ada fiyat analizi
Kaynak: Tradingview

Cardano (ADA) 1,90 dolardan desteğe yakın işlem görüyor; ancak satıcılar şu ana kadar inisiyatifi ele geçirmedi. Ticaret hacmi azaldı, bu da önümüzdeki günlerde yatay ticaretin en olası senaryo olduğu anlamına geliyor.

Ancak ayılar desteği kırar ve altına sabitlerse, 1,30 dolar civarında en likidite alanına keskin bir fiyat düşüşü beklenebilir.

ADA, basın zamanında 2,19 dolardan işlem görüyor.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *