«

Aktif büyüme, yüksek kazançlar ve büyük beklentiler – tüm bunlar Ağustos ayının sonundan beri BNB pazarından bekleniyordu. Temmuz ayında başlayan yeni yerel büyüme dalgası, yerel zirveyi güncelleme ve BNB pazarındaki ralliyi sürdürme şansına sahipti. Ancak, Eylül ayına kadar olan büyüme dalgası boyunca alıcılar güç gösteremedi. 

BNB Fiyat Analizi

Haftalık zaman dilimine baktığımızda, Temmuz 2021 büyüme dalgası sırasındaki işlem hacimlerinin Mart 2020’den bu yana en düşük seviyede olduğunu görüyoruz.

Alıcılar 481 $ aralığında hırslarını kaybetti. Bu noktada BNB fiyatı yavaşlamaya başladı. Ve Nisan 2021’de 481 dolar civarında olan fiyat 3 haftalığına durdu. Bu işaretin yanlış bir şekilde bozulmasından sonra, BNB piyasasının küresel düzeltmesi başladı. Bu nedenle, BNB piyasası 270$’a devam etme beklentisiyle 4 haftadır Temmuz düşüş dalgasını düzeltiyor. Bu işaret korunursa, alıcılar konsolidasyon üçgenindeki fiyat hareketleri senaryosunu onaylayacak ve büyümenin devam etme şansı oldukça yüksek olacak.

  • MATIC Popülerliği Artıyor

Bu durumda, konsolidasyon içindeki büyüme dalgası sırasında düşük işlem hacimleri standart uygulamadır. Bununla birlikte, alıcılar 270$’ı tutmazsa, bir sonraki fiyat durağı 210$’da olacak. Bu notta, Mart 2021’den itibaren alıcıların BNB satın alma bölgesini düzenlediğini görüyoruz. Bu işaret, alıcıların trendi korumaları için son şans olacak. Bununla birlikte, 210 dolarlık testin gerçekliği, alıcıların zayıflığı ve düşüşün 140 dolarlık işaretine devam etme olasılığının yüksek olduğu anlamına gelecektir. 

Dolayısıyla BNB piyasasındaki düzeltme yıl sonuna kadar devam edecek. Böyle bir düzeltme için önemli sinyallerden biri, ilk hedef 35.000-36.000 $ olan BTC piyasası düşüşünün devam etmesi olacaktır.

Günlük Zaman Çerçevesinde BNB Teknik Analizi

Bununla birlikte, BNB pazarındaki durumu tamamen değiştirmek için alıcıların yalnızca 380-390$ aralığının kontrolünü yeniden ele geçirmeleri gerekiyor. 

Şimdiye kadar, günlük zaman diliminde BNB fiyatının yerel düşüş kanalında hareket ettiğini görüyoruz. Satıcılar için yerel dipleri güncellemek giderek zorlaşıyor ve fiyat bu kanalın düşüşe geçmesine yakın. Ancak, alıcılar 380-390 dolar aralığında ciddi bir direnç hissederse, bu 210 dolarlık yeni bir düşüş dalgasının başlangıcına işaret edecektir.

  • Ünlü Analistten 5 Altcoin Hakkında Önemli Analiz

BNB/BTC Fiyatı Hala Konsolidasyonu Kırmanın Eşiğinde

Güçlü bir büyüme dalgasının ardından fiyatın konsolidasyonda durduğu BNB/BTC grafiğinde ilgi çekici bir durum ortaya çıktı. Şimdi BNB/BTC fiyatı bu konsolidasyonun alt sınırına yakın. Saldırgan olmayan satıcılar fiyatı düşürür. Bu nedenle, konsolidasyonda yerel bir fiyat değişikliği ve devam eden hareket olasılığı oldukça yüksektir. Aylık mumun 2 gün içinde kapandığını da belirtmekte fayda var. Sonuç olarak, böyle kışkırtıcı bir zamanda kripto para piyasasında dikkatli olmalısınız.

  • Ethereum Madencilik Havuzu BeePool Kapanıyor

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *