«

Bloomberg Intelligence kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone’dan Shiba Inu tahmini geldi. Ünlü analist Shiba Inu’nun (SHIB) ileride zor zamanlar geçirebileceğini söylüyor.

Bloomberg Crypto Outlook’un son baskısında McGlone, popüler memecoinden “Dogecoin özentisi” ve “13.000 kripto para arasında bir aşırılık örneği” olarak bahsediyor.

Shiba Inu Tahmini: Dogecoin İle Aynı Akıbeti Yaşayabilir

SHIB, dudak uçuklatan kazançları nedeniyle son aylarda manşetlere taşındı. Piyasa değerine göre 11. sıradaki kripto varlığı, geçtiğimiz yıl şaşırtıcı bir şekilde %74.142.662,9 artışla, yazı yazılırken 0,000057 dolardan işlem görüyor. Ancak, SHIB geçen ay %19,5 düştü.

McGlone’a göre, Shiba Inu’nun 40 milyar dolarlık piyasa değerine tırmanması, madeni parayı bu yılın ikinci çeyreğinde Dogecoin (DOGE) ile benzer bir riske sokuyor ve Mayıs ayında 0,74 dolardan Haziran ayında 0,16 dolara düştüğünde.

McGlone yerçekiminin “Shiba Inu’nun üstesinden gelebileceğini” tahmin ediyor ve memecoin’in parabolik yükselişine layık bir geri dönüşle karşı karşıya olduğunu söylüyor.

“Shiba Inu oyunu bittiğinde, gördüğümüz sorun, birçok varlığın riskten kaçınma duyarlılığına eğilimli olabileceğidir.”

Ethereum’a bakan McGlone, ikinci en büyük kripto varlığının sağlıklı göründüğünü ve daha fazla ralli için hazır olduğunu söylüyor.

“Talep artıyor, arz düşüyor ve Ethereum’un finans ve paranın dijitalleşmesinin merkez üssündeki konumu, daha fazla fiyat takdiri için bir temel oluşturuyor.

İki numaralı kripto – NFT’lerin (karşılaştırılamayan tokenler) paydası ve tokenizasyon için en iyi platform – Bitcoin’in küresel dijital rezerv varlığı olma yörüngesine benzer şekilde internetin teminatı olma yolunda ilerliyor.”

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *