«

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ön plana çıktığından altcoin piyasasının biraz acı çekebileceğini söylüyor.

En son TechnicalRoundup haber bülteninde yazan, DonAlt olarak bilinen takma adlı analist, Bitcoin vadeli işlemler borsa yatırım fonunun (ETF) yeni lansmanının “haberi satmak” türünde bir olay olmadığını söylüyor. Bunun yerine, Bitcoin’i güçlü bir yukarı yönlü hareketin ortasında görüyor.

“Genel olarak, görüşümüz, tüm zamanların en yüksek seviyelerinin muhtemel olduğu… ve özellikle 56.000-58.000 $ civarındaki birleşik günlük ve haftalık alan olmak üzere, geri alınan desteğe herhangi bir düşüş, yeni zirveler için pozisyon alma fırsatlarıdır.”

Bitcoin ve Etheruem (ETH) tüm zamanların en yüksek zirvesindeyken DonAlt, altcoinlerde herhangi bir pozisyon açmak zorunda olmadığını söylüyor. Büyük kripto varlıklarının sermayeyi altcoin piyasalarından uzaklaştıracağına ve onların kan kaybetmesine neden olacağına inanıyor.

“İlk olarak, eğer Bitcoin patlarsa, altcoin sahipleri hareketi yakalamak için satarken altcoinlerde bir kusma bekliyoruz. Bu muhtemelen kısa vadede bir tasfiye çağlayanına neden olacak ve Bitcoin patlaması [yeşil mumlar] basmayı bıraktığında gerçekten güzel bir ortalama geri dönüş oyunu kuracak. Bu nedenle, deneyimli uygulayıcılar için, tasfiyeler sona erdiğinde kısa vadeli bir sıçrama için turbonuke’yi altcoinlerde satın almak, yakından takip ettiğimiz bir fikir.”

Analist, Bitcoin çıkışını bitirip bir aralıkta birleştiğinde altcoinlerin daha çekici hale gelebileceğini söylüyor.

“Özetlemek gerekirse, majörler her an büyük mumlar (umarım yeşil olanlar) basacak gibi göründüğü sürece altcoinleri sevmiyoruz. Bunu yaparlarsa, altcoinler ya tasfiye sonrası sıçrama temelinde ya da toz çöktüğünde daha büyük bir rotasyon temelinde çekici hale gelecektir. Piyasa bu kadar cömert olursa, bazı indirimler aramak için kripto paralar, ekosistemler, izleme listeleri derlemek, seviyeleri işaretlemek vb. hakkında araştırma yapmak için iyi bir zaman.”

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *