«

Bitcoin fiyatı arttıkça Bitcoin Madenciliğine olan talep artıyor. BTC şu anda son 24 saatte %2,32 artarak 62.998 dolardan işlem görüyor. Bu, yatırımcıların beklentilerinin altında kalsa da, yıl bitmeden tüm zamanların en yüksek umutlarını değiştirmedi.

Son birkaç haftadaki Bitcoin piyasası, varlığın istikrarlı bir şekilde 62 bin doların altına düşmeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 66.930 dolar rekorunu kırmak için 66 bin doları aştığını gördü. Fiyat, ortalama olarak bu seviyeyi korumayı başardı ve bu, boğa piyasasının hala devam edebileceğini gösteriyor.

Önemli bir metrik olan hash oranı da artan artışlara tanık oluyor. Bitcoin hash oranı yükselmeye devam ediyor ve yıl sonundan önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya çalışıyor.

Çin madencilerinin çıkışının etkisi azaldı ve ABD merkezli bitcoin madencileri yeni dalgaya öncülük ediyor gibi görünüyor. çünkü hash oranı son 3 ayda istikrarlı bir şekilde arttı. Bu, Bitcoin’in son birkaç gündeki sabit performansına rağmen, birçok kripto savunucusunu Bitcoin piyasasının durumu hakkında Boğa yaptı.

(BTC) Bitcoin Madenciliğindeki Hash Oranı Artıyor

Bitcoin Madenciliği Fiyat İle Orantılı Gidecek Mi?

Kripto varlığının fiyatı tarihsel olarak hash oranını takip etti, ancak BTC son birkaç gün içinde 60.000 ila 63.000 dolar arasında dar bir aralıkta kaldı ve 64.000 dolarlık bariyeri kıramıyor gibi görünüyor. Hash oranı artmaya devam ederken, her şey normalde olduğu gibi giderse Bitcoin fiyatının kavranması bekleniyor.

Analistler, Bitcoin‘in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 67.000 $’ı yeniden test etmeye hazırlandığı konusunda iyimserler. Yeni bir ATH ortaya çıktığında, varlığın Bitcoin için yeni olasılıklara kapı açan fiyat keşif moduna girmesi bekleniyor.

Hash oranının tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşması, bunun yakında gerçekleşeceğine olan güveni güçlendirmeye yardımcı olabilir, ancak elbette kimse ne kadar yakında olacağını kesin olarak bilmiyor.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *