«

Bitcoin tüm zamanların rekorlarını kırarken AVAX ve EOS gibi altcoinler konsolide oldu. Buna ilişkin çoğu altcoin Bitcoin yükselirken durgun seyretti. Bu yazımızda AVAX ve EOS fiyat analizine ilişkin önemli bilgiler edineceksiniz.

EOS Fiyat Analizi

AVAX ve EOS Fiyat Analizi
Kaynak: Tradingview

EOS grafiğinde son 24 saatte %0,79 yükseldi ve analiz anında 4.509$’dan işlem gördü. Fiyat, sırasıyla 5.039 dolar ve 3.865 dolar olan anlık direnç ve destek seviyelerinde konsolidasyon aldı.

4 saatlik grafikteki fiyat mum çubuğu, 4.461 $ olan 20- SMA Seviyesinin üzerindeydi. Bu okuma, boğalar lehine güçlü bir ivme anlamına geliyordu. Göreceli Güç Endeksi hızla kuzeye doğru 40,56 işareti gelen yükselmiş ve bu yönde kafa devam orta çizgiyi geçti.

Bu analiz daha yüksek bir satın alma gücü gösterdi. MACD (mavi) ve Sinyal Hattı (turuncu) birleşti. MACD yakınsama sonrasında yukarı doğru hareket ederken, alıcıların piyasadaki gücünde kademeli bir artışa işaret etti.

Müthiş Osilatör son zamanlarda bir düşüş trendi tasvir sıfır çizgisi, altındaydı. Bununla birlikte, AO histogramının ikinci zirvesi ilkinden daha yüksekti ve yükseliş eğilimlerine işaret ediyordu.

AVAX Fiyat Analizi

AVAX ve EOS Fiyat Analizi
Kaynak: Tradingview

AVAX son günde %2,43 arttı. Altcoin, raporlama sırasında 57.43 dolardan işlem görüyordu. 61.69 dolar olan direnç seviyesine yaklaşırken, destek seviyesi 40.34 dolar oldu.

Temel göstergeler, yükseliş fiyat yörüngesine işaret etti. Göreceli Güç Endeksi’ndeki bir artış  , 60.27 işaretine ulaştıktan sonra yüksek alım gücü gösterdi ve satın alma baskısı devam ederse aşırı alım bölgesine yöneldi.

Müthiş Osilatör ve MACD histogramında daha yüksek tepe noktalarına sahip yeşil sinyal çubukları, yükselişin varlığını doğruladı. Bununla birlikte, ADX (kırmızı), mevcut yön eğilimindeki zayıflığa işaret ederek 17.2815 işaretinde durdu.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *