«

Bulut madenciliği, fazla zaman harcamadan ve ekipman satın almadan Bitcoin işine girmenin en kolay yoludur. Ancak, doğru “Cloud Mining” platformunu seçmek gerçekten zor olabilir. Başka bir deyişle, kar elde etmek için en iyisini aldığınızdan emin olmak için birçok şeyi göz önünde bulundurmalısınız. En iyi ve güvenilir bulut madenciliği web sitesini arıyorsanız, En iyi yasal bulut madenciliği sağlayıcılarının kişisel sıralamamızı kontrol etmek için birkaç dakikanızı ayırın.

1- Shamining

2018’de tutkulu kripto para birimi inananları ve BT uzmanlarından oluşan bir ekip, çok kısa sürede başarıya ulaşan yeni bir bulut madenciliği platformunu başlatmaya karar verdi. SHAMINING, küresel kripto para birimi topluluğuna yüksek kaliteli ve makul fiyatlı madencilik hizmetlerini en etkili şekilde sunan Londra merkezli bir şirkettir. 

Buradaki ana fikir, paylaşılan karma güç kapasitelerinin verimli bir uygulamasıdır. Sağlayıcı şimdiye kadar farklı ülkelerden 17.000’den fazla kripto yatırımcısını dahil etti ve bulut madenciliği platformu her geçen gün artıyor. Birçok kullanıcı, SHAMINING’i istikrarlı getirileri ve müşteri dostu politikasıyla en iyi ve güvenilir bulut madenciliği web sitesi olarak işaretledi.

Platform, seçilen bulut madenciliği sözleşme seçeneğine bağlı olarak oldukça yüksek karlılık vaat ediyor. Mevcut iki temel madenci sınıfı vardır.

 • Lite Power , düşük karlılığa sahip bir başlangıç ​​Bitcoin madenci türüdür.
 • Pro Power , bulut madenciliğinden gerçekten yüksek kârlılık vaat eden karmaşık bir BTC madencileri kümesidir.

SHAMINING’de şu anda mevcut olan bulut madenciliği seçenekleri:

 • 23 580 GH/s ve %143 getiri ile CPU . 1 GH/s başına fiyat 0.0120$’dır.
 • 94 340 GH/s ve %149 getiri ile GPU . 1 GH/s başına fiyat 0.0113$’dır.
 • 235 849 GH/s ve %156 getiri ile ASIC . 1 GH/s başına fiyat 0.0109$’dır.
 • Kripto Fidye Yazılımı Son Yıllarda %300’ün Üzerinde Fırladı

2- Ecos

Ecos , hash gücü kapasitelerini dünyanın her yerinden 85.500+ kripto yatırımcısıyla paylaşan yasal bir bulut madenciliği platformudur. Ecos ekibi, küresel kripto topluluğuna BTC ekosistemi geliştirmesi için güvenli, güvenilir ve şaşırtıcı derecede basit araçlar sağlamak için her şeyi yapıyor. 

Ecos’taki bulut madenciliği, hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için basit ve tam olarak mevcut bir meseledir. Sağlayıcı, kullanıcılara ekstra çaba harcamadan madencilik gücüne 7/24 erişim sağlar. Başlıca avantajları, basit bir madencilik süreci (noobs dostu), bulut madenciliği planları için makul fiyatlar ve günlük anlık ödemelerdir. 

Bulut madenciliği sözleşme süresi seçenekleri burada 12 ila 50 aydır. Kapasite fiyatları 149 dolardan başlıyor. Herhangi bir kullanıcı Hashpower’a kaydolarak ve yeni bir bulut madenciliği sözleşmesi oluşturarak Bitcoin kazanmaya başlayabilir. 

 • Elon Musk Endeksi , bir haftalık süreye ve %1792 kâr tarihsel büyümesine sahip.
 • Üç aylık bir süre ve %919 kâr tarihsel büyüme ile ilk 10 Endeksi.
 • DeFi protokolleri İki haftalık bir süreye ve %726 kâra sahip Tarihsel büyüme endeksi.
 • Bir aylık dönem ve %2541 kâr tarihsel Büyüme ile NFT Endeksi.

3- CCG Mining

CCG Mining, merkezi Londra, İngiltere’de bulunan bir bulut madenciliği sağlayıcısıdır. 2016’da başlatılan bir proje. Ve şimdiye kadar bir şirket 50.000’den fazla müşterinin (hem ticari hem de bireysel) güvenini kazandı. CCG Madencilik, beş ülkede (İngiltere, Rusya, Polonya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti ve Letonya) bulunan altı temsilciliğe sahiptir.

Sadık bir fiyatlandırma politikası, CCG bulut madenciliği platformunun ana avantajıdır. Çeşitli popüler seçenekler de dahil olmak üzere çok çeşitli sözleşmelerin yanı sıra;

 • Mini , günlük 1 GH/S için 0,00017 USD bakım ücreti olan oldukça deneme amaçlı bir sözleşmedir. Mevcut fiyat 100 GH/s başına 10.99$’dır.
 • Starter , yeni başlayan kripto yatırımcıları için en popüler bulut madenciliği planıdır. Bakım ücreti günlük 1 GH/S için 0.00017 USD’dir. Fiyat 400 GH/s başına 45,99$’dır.
 • Pro , istikrarlı kripto yatırımcıları için en yüksek getiri oranlarına sahip yüksek verimli bir plandır.

Her türlü bulut madenciliği sözleşmesi, CCG Madencilik’te bir yıllık veya sınırsız seçenek olarak mevcuttur. En önemli artıları, tek seferlik satın alma fiyatları, %100 çalışma süresi ile en düşük elektrik oranları ve tamamen kapsayan sistem arıza süreleridir. Ayrıca bir bulut madenciliği sözleşmesi satın alarak bir şirketin iş ortağı olursunuz. 

4- CryptoUniverse

Bir sonraki durağımız, her gün ve her ay istikrarlı bir pasif gelir elde etmeyi sunan tanınmış ve en büyük bulut madenciliği hizmetlerinden biri olan CryptoUniverse, Paylaşılan bir hash oranı kiralayabilir ve CryptoUniverse’de günlük Bitcoin kazanmak için kişisel bir plan oluşturabilirsiniz. Kiralama süresi seçenekleri 180, 360 veya 540 gündür. Yatırımlar sadece 48,5 dolardan başlıyor ve şu ana kadar bulut madenciliği platformları arasında en düşük giriş tutarlarından biri olduğunu düşünüyoruz. 

Şirket, herhangi bir yatırım tutarı ile profesyoneller ve yeni başlayanlar için çeşitli türlerde bulut madenciliği sözleşmesi sunmaktadır. En popüler seçeneklere bir göz atalım;

 • Promosyon: Geçerli fiyat, 365 gün boyunca 0,5 TH/s başına 35 ABD dolarıdır. Bulut madenciliğinden günlük gelir 0.19 dolar. Günlük elektrik ücreti 0,005 ABD dolarıdır. Günlük yönetim ekstra ücreti %4,9’dur. 
 • Acemi: Geçerli fiyat, 180 gün boyunca 30 TH/s başına 426 ABD dolarıdır. Bulut madenciliğinden günlük gelir 11.63 dolar. Günlük elektrik ücreti 1,8 $ ‘dır. Günlük yönetim ekstra ücreti %4,9’dur.
 • Profesyonel: Mevcut fiyat, 360 gün boyunca 50 TH/s başına 3 871 $ ‘dır. Bulut madenciliğinden günlük gelir 19.38 dolar. Günlük elektrik ücreti 4 TL’dir. Günlük yönetim ekstra ücreti %4,9’dur.
 • Özel: Mevcut fiyat, 540 gün boyunca 100 TH/s başına 9 702$’dır. Bulut madenciliğinden günlük gelir 38,76 dolar. Günlük elektrik ücreti 9 $ ‘dır. Günlük yönetim ekstra ücreti %4,9’dur.
 • Ethereum Classic Bu Direnç Bölgesini Geçerse…

5- BeMine

Listedeki beş numaramız, merkezi Moskova, Rusya’da bulunan güvenilir bir bulut madenciliği sağlayıcısı olan BeMine.club, 2018’in başlarında kurulan bir şirket, uluslararası müşterilere farklı seviyelerde sözleşmeler altında yüksek istikrarlı ve kazançlı Bitcoin bulut madenciliği hizmetleri sunuyor.

Şu anda, Rusya’daki Veri Merkezlerinde kendi ASIC madencilerinden oluşan bir havuzun yanı sıra küresel kripto para birimi topluluğuna katılmak isteyen bireylerin ekipmanlarını bir araya getiriyor. Temel olarak, madencilik teçhizatı sahipleri makinelerini ortak veri Merkezlerinde kiralamaya davet edilir.

Bir Cevap Yaz

kriptobio Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *